Rady a doporučení z každodenní praxe
Realitní Radilky


Prý existují na realitním trhu tzv. „podpultové“ nemovitosti, poraďte, jak se k nim mohu dostat?

moderní byt2nmoderní prostor 2_nAno, máte-li na mysli nabídky nemovitostí určené k zasílání pouze těm zájemcům, které mají makléři ve své databázi tzv. poptávajících klientů.

 

V současné době však využívám jiných forem prodeje. Jedná se o to, že nyní poptávka silně převyšuje nabídku.

Způsob UZAVŘENÉHO, nebo-li NEVEŘEJNÉHO prodeje dělá z nabídky výjimečnou příležitost, která není určená pro každého.

Tato prodejní technika je úspěšná a i já ji poměrně často využívala. Podmínkou úspěchu je opravdu dostatečně velká databáze aktuálních zájemců v dané  lokaci, což ovšem nyní v době, kdy převažuje poptávka nad nabídkou, není problém.

Aktivně spolupracuji s velkým množstvím makléřů, vzájemně sdílíme svoje poptávky, pracujeme s podporou moderních technologií, máme k dispozici propracovaný systém, proto můžeme úspěšně využívat NEVEŘEJNOU FORMU PRODEJE některých bytů, domů, pozemků.

Odpověď na váš dotaz je jednoduchá, pokud sháníte konkrétní byt ve vybrané lokalitě, najměte „osobního“ makléře, ten vás při VÝBĚRU, resp. NÁKUPU NEMOVITOSTI bude zastupovat. Získáte jistotu, že makléř pro vás vybere nejvhodnější nemovitost a vy bude informováni i o všech neveřejných nabídkách již v době, kdy budou zaznamenány do interného neveřejném systému.

moderní prostor5n


Obraťte se na mne i vy se svojí otázkou

Jestli i Vás trápí konkrétní otázka z oblasti realitního trhu, neváhejte a napište mi. Váš dotaz ochotně zodpovím.