Jak prodávám nemovitosti

 

 

 

Prodáváte nebo kupujete nemovitost?


Hledáte kupce, který vám dá nejvyšší cenu? Nebo potřebujete koupit nové bydlení a chcete, aby vše proběhlo bez starostí?

Nabízím nemovitosti o 30 % většímu počtu potenciálních kupců ve srovnání s jinými realitními kancelářemi!

Jen za uplynulých 12 měsíců jsem pomáhala prodat více než 50 nemovitostí.

 

1 /

Víte, že ne každý zájemce o koupi denně prohledává realitní servery?

Řada bonitních kupců vůbec aktivně nevyhledává příležitosti, ale rozhodují se spontánně na základě připravené a zpracované nabídky od osobního makléře. Často se jedná o manažery, právníky, bankéře, lékaře a další investory, kteří chtějí uložit své finanční prostředky do nemovitostí.

2 /

Nabízíme nemovitosti zahraničním klientům

V týmu máme korejského makléře zaměřující se na tuto komunitu, nabízíme nemovitosti klientům z Ruska a Ukrajiny, zejména však z Moskvy či Krasnojarsku, máme i ruskojazyčné makléře a běžně nabízíme nemovitosti také anglicky či německy mluvícím klientům.

3 /

Díky spolupráci mezi makléři v RE/MAX

systému MLS prodáme 20-20% všech nemovitostí a z ohlasu stránek www.re-max.cz prodáme dalších cca 20 % nemovitostí.
4 /

Neveřejně, tedy pouze v interním systému prodáme cca 40 – 45% všech nemovitostí

Ke všem těmto zájemcům se běžní prodávající sami jen tak nedostanou, čímž přichází o příležitost prodat rychleji a za vyšší cenu.

 

 

Nechte se hýčkat od RE/MAX Alfa


Žádný realitní makléř nemůže pracovat zcela sám. Dokonce ani ten, který to o sobě tvrdí, nikdy nepracuje sám. Proto jsem spojila moje síly s renomovanou realitní kanceláří RE/MAX Alfa. Společně tvoříme tým zkušených realitních makléřů, kteří působí v různých regionech Středočeského kraje a nejen tam. Mí kolegové prodávají také nemovitosti v Brně, v okolí Jihlavy a jiných částech České republiky.

Nabídka prodávaných nemovitostí

Mě portfolio se stále mění. Aktuální nabídku mých nemovitostí najdete přímo na webu RE/MAX, nebo se můžete podívat na všechny reality v České republice, ze všech poboček této realitní kanceláře.

Nejste z Prahy?

Vím, že se lidé většinou nestěhují rádi a vím, že pokud jde o přesun do vzdálenějšího bydliště, tak to bývá o to složitější. Chci vám proto pomoci i v tomto případě. Mezi realitními makléři se pohybuji dlouho, a proto vám ráda doporučím také kolegy z jiných regionů, kteří vám ochotně pomohou koupit, nebo prodat nemovitost.

Jednám s úřady a spolupracuji s profesionály

Vím, že i za normálních okolností je okolo nemovitostí hodně „skákání“. A při prodeji nebo koupi nemovitostí je takových starostí a vyřizování dvojnásob. I v takových vám mohu ušetřit mnoho času a stresu. Zajistím porady od architekta, vypracuji nebo zadám autorizované projekční kanceláři odborné studie a posudky, doporučím prověřené firmy a řemeslníky pro rekonstrukce a opravy bytů, připravím ekonomické rozvahy a záměry potřebné pro financování nemovitosti úvěrem. Vím jak efektivně jednat s příslušnými úřady a vyřídím za vás maximum formalit.

Ráda řeším složité případy

Mnoho realitních makléřů se vyhýbá složitějším prodejům. Pro mě je to naopak výzva. Život je pestrý a moji klienti se často dostávají do různých situací, díky nimž musím vyřešit i velmi nestandardní požadavky. Pomohu vám, ať už se jedná o prodej nesplacených nemovitostí, částí nemovitostí, nebo například při komplikovaných rozvodových a dědických řízeních.

Nejlepší referencí realitního makléře jste vy

Podívejte se na výběr z nemovitostí, které jsem v minulosti prodávala a co o mě mí klienti říkají.