Proč každý makléř nepracuje stejně?


Šikovní realitní makléři nemají potřebu soutěžit o zakázku tím, že nabídnou nižší provizi.
Pokud si budete vybírat makléře jen podle výše provize, pravděpodobně budete ve svém očekávání zklamáni. Pro úspěšný prodej nemovitosti je rozhodující aktivní marketing a nadšený makléř.
Chcete dostat od makléře závazek, v němž bude napsáno, co konkrétně a v jakém termínu bude vykonávat pro prodej nemovitosti?
Chcete mít jistotu, že pokud makléř nesplní svůj závazek, můžete s ním ukončit spolupráci?
Vybírejte si makléře podle toho, zda vám předloží prodejní plán pro dobrý marketing nemovitosti a srozumitelné smluvní podmínky.

 

Realitní makléřka Veronika Váňová
Obraťte se na mne i vy se svojí otázkou

Jestli i Vás trápí konkrétní otázka z oblasti realitního trhu, neváhejte a napište mi. Váš dotaz ochotně zodpovím.


Kategorie

 

•   Všechny články o realitách   •

Pro koho pracuji

Jsem realitní makléřka z RE/MAX Alfa. Jsme realitní kancelář, která prodává nemovitosti v Praze a ve Středočeském kraji, ale pomůžeme vám také prodat nemovitost v Brně nebo na Vysočině.

Kde působím

Jsem mandatářem realitní kancelář RE/MAX Alfa. Bydlím v Kamýku nad Vltavou,  často se pohybuji v okolí měst Příbram, Sedlčany, Votice, Benešov, Dobříš, Milevsko, Rožmitál pod Třemšínem, kde prodávám rodinné domy a byty.

Pomohu Vám vyřešit všechny záležitosti  spojené s převodem nemovitostí v regionu celého Středočeského kraje. A pokud jste z jiné části České republiky, ráda vám doporučím mé šikovné kolegy z RE/MAXu.

Kontakty

E-mail: veronika.vanova@remax-czech.cz

Telefon: +420 733 679 996

 

Realitní makléřka Veronika Váňová