Veronika Váňová – realitní makléř


Realitní makléřkaJmenuji se Veronika Váňová a jsem certifikovanou realitní makléřkou dle státní normy ISO 17024. Patřím do elitní skupiny TOP 10 nejlepších makléřů podle nezávislého webu Srovnání Makléřů cz a současně jsem členem elitního klubu RE/MAX Top Club Gold.

Hodnocení makléřů podle webu Srovnání makléřů vychází pouze ze zpětné vazby klientů, kteří využili realitní služby. Díky pozitivnímu hodnocení jsem v rámci kvality práce na 2. místě z celé České republiky.

Ocenění RE/MAX TOP Club Gold náleží makléři s celkovým hrubým ziskem dosaženým za celou dobu působení v RE/MAX a ziskem za každý jednotlivý rok za celé hodnocené období. Ocenění aktuálně získalo 101 makléřů z celkového počtu více než 1 250 makléřů RE/MAX Česká republika.

Co znamená certifikace ISO?

Pro klienty je ISO 17024 hmatatelným důkazem, že se jim dostává toho nejlepšího servisu na tuzemském realitním trhu.

Zatím jen dvě stovky makléřů v České republice jsou nositeli osvědčení o jakosti vydané Společností pro jakost. Celkový počet zprostředkovatelů působících na tuzemském trhu je asi  18 tisíc…. Většina z nich nemá odborné vzdělání. Naopak certifikovaní makléři musí prokázat před odbornou komisí vysokou míru znalostí, splnit náročná kritéria hodnocení a pro dosažení závěrečné zkoušky musí vypracovat a obhájit diplomovou práci.

Pro makléře je získání certifikace závazkem dalšího vzdělávání a odborného růstu. Pro své klienty jsem kdykoli k dispozici. Zavolejte mi, zeptejte se na všechno, co vás zajímá ze světa realitního obchodu.

Co pro vás mohu udělat?

Poskytuji tradiční realitní servis, jako jsou odhady ceny nemovitostí (pro zjištění tržní ceny) pro majitele realit, prodej bytů a rodinných domů. Kromě toho se ale také specializuji na komplikovanější případy. Běžně koordinuji klientům současně prodej i nákup nemovitosti v jeden moment. Také jednám s bankovními domy o úvěrech, dokážu vyřešit nemovitosti, na kterých jsou věcná břemena, nebo případně i zástavní práva. Často také bývají na prodávaných nemovitostech, respektive na jejich majitele vedena exekuční řízení. Moje práce realitního makléře je zkrátka pestrá. Vždy se snažím udělat pro moje klienty dosáhnout co nejlepšího výsledku, tedy prodat a koupit dům, byt, nebo jinou nemovitost co nejlépe. Zpravidla dokáži prodat nemovitosti za cenu až o 25% vyšší, než v případech, kdy je nemovitost prodávána přímo, tedy bez realitní kanceláře. 

 

Co dokážu?


0%

úspěšnost

Úspěšnost 89% prodaných nemovitostí z celkové nabídky
0

ročně

Každý rok pomohu nejméně 90 lidem s jejich bydlením
0%

více

Majitelé dosáhnou o 25% větší prodejní cenu ve srovnání s přímým prodejem
38 dnů

průměrná doba prodeje 38 dnů od převzetí zakázky do rezervace
3x dříve

díky širším možnostem v realitních kancelářích RE/MAX se zájemci dozví o nabídce 3x dříve
Pracuji v týmu s mými stálými spolupracovníky ( s právníkem, se stavebním inženýrem, s architektem, se odhadcem, s daňovou poradkyní a dalšími)
Ušetříte predevším svůj čas a náklady, které byste stejně investovali do inzerce, na právníka, na odhadce a za administrativní poplatky
ŽÁDNÉ platby za služby předem.
ŽÁDNÉ smlouvy na dobu neurčitou
Garantuji nejrychleji realizovaný obchod, který je daný délkou trvání smlouvy
Pro každého majitele ZDARMA vypracuji posudek tržní ceny
Majitel může využít ZDARMA marketingový plán v hodnotě 1.000,- Kč/měsíc
Garantuji spolupráci mezi všemi makléři v síti RE/MAX za jednu provizi bez navýšení
V RE/MAX pracujeme s více než 185 tisíci návštěvami na interním portálu v každém měsíci
Využívám poptávkový systém s téměř 8.000 konkrétními aktuálními poptávajícími zájemci o nákup nemovitosti
Používám srozumitelný způsob vyjednávání o ceně podložený kalkulacemi a propočty