Klienti - reference

Sochůrkovi

Děkujeme za maximální servis při koupi bytu. Váš přístup a profesionalitu velmi oceňujeme právě v této době, kdy spousta lidí dělá „všechno a vlastně neumí pořádně nic“. I přestože jsme byt kupovali od zahraničního majitele a transakce nebyla jednoduchá, celá věc proběhla rychle a bez zádrhelů, především díky Vám. Přejeme hodně dalších spokojených klientů a hlavně zdraví. … Pokračovat ve čtení


Sochůrkovi

děkujeme za maximální servis při koupi bytu. Váš přístup a profesionalitu velmi oceňujeme právě v této době, kdy spousta lidí dělá „všechno a vlastně neumí pořádně nic“. I přestože jsme byt jsme kupovali od zahraničního majitele a transakce nebyla jednoduchá, celá věc proběhla rychle a bez zádrhelů, především díky Vám. Přejeme hodně dalších spokojených klientů… Pokračovat ve čtení


Marie Turková

Paní Váňová je dobrý člověk a to je ještě důležitější než její vysoká profesionalita a schopnost dobře prodat. Moje doporučení si můžete u mne ověřit, tel.číslo: 728 945 017.


Petr Král

Paní Váňová je spolehlivá a profesionální makléřka, to říkám všem! Její práci upřímně doporučuji! Podařilo se jí najít kupující, kteří byli ochotni zaplatit dokonce vyšší cenu než jsem očekával. A dokázala vyřešit problémy s úřady, to si cením. Nemuseli jsme se o nic starat, všechno vyřídila za nás.


Milada Šelenberková

Byla to výborná práce, kterou jste pro mne a moji rodinu odvedla. Paní Váňová, děkujeme.


manželé Markéta a Jan Kadičovi

Prodávali jsme naši nemovitost už několik roků s různými makléři….bez úspěchu. Až nyní paní Veronika Váňová zajistila prodej za námi požadovanou cenu. Jsme spokojeni a děkujeme za dobře odvedenou práci. Toto naše doporučení si můžete příp.ověřit na našem e-mailu: protez@razdva.cz


ing.arch. Jan Švec

Veroniku Váňovou znám už mnoho let, vážím si její pevné vůle, vytrvalosti a obchodní zdatnosti. Je to spolehlivá, pečlivá a pracovitá realitní makléřka. Výsledky její práce hovoří jasně a ji  mohu jen doporučit a dělám to velmi rád. Můžete mi zavolat a ověřit si toto doporučení na mém telefonním čísle: 723 136 812.


M. Prosbova & S.Odendhal

Pani Vanova, dakujeme velmi pekne za vsetky rady ktore si ceníme.Vzdy ked sa jedna o vacsiu investiciu je to spojene s nervozitou ale Vy ste nam pomohli tu nervozitu znacne zredukovat za co sme velmi vdacni.Zelame Vam vela pracovnych uspechov ktore uz zrejme aj mate a prezite prijemne leto.


TEMPOSERVIS

Děkujeme paní Váňové za vyřešení našeho problému s prodejem komerčního pozemku u Hradce Králové. Několik let jsme marně o prodej usilovali, během té doby jsme vystřídali několik makléřů. Paní Váňová přistoupila k řešení profesionálně, čímž zajistila prodej dle našich představ.


Ludmila a David Nývltovi

Vazena pani Vanova, ještě jednou bychom Vam chtěli poděkovat za všechny Vaše profesionalni rady a za čas, který jste nám věnovala. Svátky jiz budeme slavit v novém bytě.


Kategorie

 

•   Všechny články o realitách   •

Pro koho pracuji

Jsem realitní makléřka z RE/MAX Alfa. Jsme realitní kancelář, která prodává reality v Praze, ve Středočeském kraji, ale pomůžeme vám také prodat nemovitost v Brně nebo na vysočině.

Kde působím

Mým domovem je Kamýk nad Vltavou a také Praha, kde pracuji pro pražskou realitní kancelář RE/MAX Alfa. Velmi často se pohybuji také v okolí měst Příbram, Votice, Benešov, Dobříš, Milevsko, 
Sedlčany, Rožmitál pod Třemšínem, kde často prodávám rodinné domy a byty.

Pomohu Vám i s nemovitostmi v jiných regionech Středočeského kraje. A pokud jste z jiné části České republiky, ráda vám doporučím mé další kolegy z RE/MAXu.

Kontakty

E-mail: veronika.vanova@remax-czech.cz

Telefon: +420 733 679 996

 

Realitní makléřka Veronika Váňová